ارسال شده در تاریخ 2/1/2017 توسط admin در زمینه
 
در سیستم سایت، اصطلاحات مرتبط با کلمات درخواست فقط پس از پردازش درخواستها در برابر پایگاه شناسایی می شدند. مجموعه کلمات (اصطلاحات) وابسته به مدارک بازیابی شده، مواد خامی هستند که این سیستم با آنها کار
 
 
ارسال شده در تاریخ 2/1/2017 توسط admin در زمینه
 
در سیستم سایت، اصطلاحات مرتبط با کلمات درخواست فقط پس از پردازش درخواستها در برابر پایگاه شناسایی می شدند. مجموعه کلمات (اصطلاحات) وابسته به مدارک بازیابی شده، مواد خامی هستند که این سیستم با آنها کار
 
 
ارسال شده در تاریخ 1394/6/3 توسط admin در زمینه آموزش سی شارپ
 
برنامه نویسی موازی در دات نت (c#.net) قسمت دوم
توجه کنید که متد AsyncDemo.DoTimeIntensiveWork() در مثال 1 دستور Task.Run(...) را فراخوانی میکند که لاندا را به عنوان پارامتر ارسال میکند. این لاندا دارای برخی از رفتارهای زمانی می باشد که در دستور Console.WriteLine() و Thread.Sleep() اجرا می شوند. همچنین توجه داشته باشید که کلمه کلیدی await قبل از دستور Task.Run(...) اجرا میگردد. به طور دقیقتر، کلمه کلیدی await تکه کد صبر کردن را برای Task.Run(...) اجرا می کند. بنابراین، تکه کد "اتمام اجرا" تا وقتی که دستور Task.Run(...) کار خود را تمام نکرده و true بازگشت نداده است اجرا نخواهد شد.
 
 
ارسال شده در تاریخ 1394/5/25 توسط admin در زمینه آموزش سی شارپ
 
برنامه نویسی موازی در دات نت (c#.net)
وقتی که سخن از برنامه نویسی موازی به میان می اید .net راه حل ها و ابزار های مختلفی را برای این مسئله برای ما معرفی می نماید. زبان برنامه نویسی سی شارپ با استفاده از کلاس ها و کلمات کلیدیی همچون async ، awaitو ابزار های گوناگون، برنامه نویسی موازی را برای کاربران آسان می نماید. دستوراتی همانند async ، await با استفاده از یک حلقه ی while کارایی خود را به شما نشان خواهند داد؛ ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا با استفاده از زبان ساده مقدمه ای در مورد پردازش موازی را برای شما مطرح نماییم.
 
 
ارسال شده در تاریخ 1394/5/24 توسط admin در زمینه php
 
تکنولوژی های جدید ارائه شده در php7 قسمت اول
همان‌طور که خیلی از شما میدانید در RFC مربوط به PHP نسخه جدیدی از آن به کاربران ارائه خواهد شد؛ نسبت به توافقات انجام گرفته در مرکز PHP.net نام جدید آن را PHP7 در نظر گرفته‌اند. بی توجه به احساس هایتان روی این موضوع ، PHP7 ویرایشی هست که در طی سال جاری در اواست ماه ژوئن به کاربران عرضه خواهد شد و بر اساس گفته های php.net این نسخه از php است که بسیار مورد قبول کاربران آن قرار خواهد گرفت. ما اکنون به بخشی از ویژگی های این محصول جدید خواهیم پرداخت.
 


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد
Copyright © 2014 cporoje.ir